Apicenna Празицид-суспензія Плюс для цуценят середніх та великих порід Препарат для боротьби з гельмінтозами та арахно-ентомозами

APICEN N A ПРАЗИЦИД-СУСПЕНЗИЯ ПЛЮС ДЛЯ ЩЕНКІВ СЕРЕДНІХ І ВЕЛИКИХ ПОРІД ПРЕПАРАТ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ГЕЛЬМІНТОЗАМИ І АРАХНО-ЕНТОМОЗАМИ
Препарат призначають цуценятам середніх та великих порід з профілактичною та лікувальною метою при захворюваннях, викликаних круглими та стрічковими гельмінтами: нематодози (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, анкілостомоз) та цестодози (теніїдози, дипілідіоз, ехідозиоз, ехідозиоз, ехідозоз)
Комбінація празиквантелу, фебантелу та пірантелу памоату, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтної дії на шлунково-кишкові нематоди (Toxocara canis, Toxocara cati, Toxocara mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpiscus, Ancy granulosus, Alveococcus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, Multiceps multiceps), які паразитують у собак.
Пірантел памоат-з'єднання групи піримідинів, механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів у нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що викликає параліч м'язової системи нематод; пірантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів у кишечнику; виводиться з організму переважно у незміненому вигляді (93%) з фекаліями.
Празиквантел-з'єднання групи піразінізохінолінів, активно щодо шлунково-кишкових цестод на всіх фазах розвитку.
Підвищуючи проникність клітинних мембран паразиту для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить до загибелі гельмінтів та сприяє їх виведенню з організму тварини.
Сполука швидко всмоктується в шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1-3 години, оборотно зв'язується з білками сироватки крові (70-80%), частково метаболізується в печінці, реекскретується в кишечник, виводиться з організму в основному із сечею (До 80%) протягом 24 годин.
Фебантел відноситься до пробензімідазолів, що біотрансформуються в організмі в бензімідазоли.
Механізм дії фебантелу заснований на інгібуванні ферменту фумаратредуктази в мітохондріях гельмінтів, внаслідок чого порушується засвоєння глюкози та синтез білка тубуліна, що призводить до руйнування мікротубулярного апарату клітин паразиту, викликаючи його загибель.
Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці та виділяється з жовчю у просвіт кишечника, де частково відзначається його повторна резорбція, з організму виводиться як у незміненій формі, так і у вигляді кількох метаболітів із фекаліями та сечею.
Празицид-суспензія Плюс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних, у рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної та сенсибілізуючої дії, добре переноситься собаками та кішками різних порід та віку.
Протипоказання:
Протипоказанням для застосування є індивідуальна непереносимість компонентів препарату.
Празицид-суспензію Плюс не слід застосовувати виснаженим, хворим на інфекційні хвороби.
і тваринам, що одужують, цуценям молодше 3-тижневого віку.
Склад в 1 мл:
речовини: празиквантел - 15 мл, пірантелу памоат - 45 мл, фебантел - 45 мл;
Допоміжні речовини: полівінілпіролідон - 10 мл, гліцерин - 50 мл, аспавіт Ц-200 - 5 мг, твін 80 - 6 мг, ксантанова камедь - 2.5 мг, бензоат натрію - 1.5 мл, сорбат калію - 1.5 мл, пегасник лимонна кислота - 0.5 мл, ароматизатор "Молочний шоколад" - 1.0 мл, Na-карбоксиметилцелюлоза (3 мг) та вода очищена (до 1.0 мл).
Дозування та спосіб застосування:
Застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах:
Празицид-суспензію Плюс для цуценят середніх та великих порід – 1 мл на 3 кг маси тварини;
З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз на квартал, а також перед кожною вакцинацією.
З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скученому) утриманні тварин (розплідники, притулки), обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз на день, при цестодозах та змішаних нематодо-цестодозних інвазіях один раз на день протягом 3 послідовних днів.
Дегельмінтизацію вагітних і самок, що годують, при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2-3 тижні після пологів.
Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон із суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.